دانلود و بررسی ده مورد از بهترین کیبوردهای اندروید

دانلود و بررسی ده مورد از بهترین کیبوردهای اندروید

فردی که از گوشی هوشمند استفاده می کند حتما می خواهد کیبورد راحتی نیز داشته باشد. گوشی های هوشمند کیبورد دارند اما معمولا کاربران را راضی نمی کند و حتی ممکن است ظاهر مناسبی نداشته باشد و چینش کلیدها نیز مطابق میل کاربر نباشد. به همین دلیل می تواند از کیبوردهای دیگری استفاده کنید. در این مطلب ده مورد از بهترین کیبوردهای اندروید را به شما معرفی می کنیم.

افراد مختلف به کیبوردهای مختلفی علاقه دارند. برخی افراد کیبوردهای زیبا و برخی کیبوردهای دارای شکلک و برخی دیگر کیبوردهای حرفه ای را می پسندند. ما در زیر تعدادی کیبورد به شما معرفی می کنیم که می توانید طبق نیاز و سلیقه خود از آن ها استفاده کنید. 

کیبورد استاندارد فارسی اندروید Swiftkey این برنامه یکی از بهترین کیبوردهای اندروید است. این برنامه به صورت خودکار غلط های املایی را تصحیح می کند و گزینه های شخصی سازی زیادی نیز دارد. معمولا این کیبورد را به عنوان کیبورد سامسونگ می شناسند و از زمان انتشار نیز روز به روز به محبوبیتش افزوده شده است.

بهترین کیبورد اندروید  Gboard اگر می خواهید بهترین و سریع ترین کیبورد را داشته باشید این برنامه را انتخاب کنید. این برنامه، صفحه کلید رسمی گوگل است که بسیار و ساده و سریع عمل می کند. در این کیبورد می توانید به تم های بسیاری دسترسی داشته باشید و شخصی سازی های مختص خود را انجام دهید.

کیبورد اندروید  Fleksy با ایموجی

این کیبورد بسیار سریع است و می توان گفت سریع ترین کیبورد اندروید است. با تصحیح خودکار، پیشوند و پسوند های تعیین شده و امکانات خاصی که دارد می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. قطعا این برنامه را به عنوان یک کیبورد تمام عیار می پسندید. 

Grammarly ، پیشرفته ترین کیبورد اندروید

Grammarly در ابتدا به عنوان افزونه ای روی مرورگر google chrome شروع به کار کرد و کم کم نسخه اندروید آن هم منتشر شد. این برنامه دستور زبان، املا و قواعد نگارشی را اصلاح می کند و از آنجا که تازه منتشر شده و در مرحله توسعه است امکانات جدیدی به آن اضافه خواهد شد.

کیبورد Chroomaاگر می خواهید یک صفحه کلید رنگارنگ و زیبا داشته باشید از این برنامه استفاده کنید. در این برنامه می توانید رنگ کیبورد را با توجه به برنامه ای که استفاده می کنید تغییر دهید. Chrooma سریع و سبک است و این امکان را فراهم کرده است که اعداد، پیشنهادات و ایموجی هایی که زیاد استفاده می کنید را در یک ردیف قرار دهید و به کیبورد اضافه کنید تا راحت تر بتوانید از آن استفاده کنید.
Slash، کیبوردی همه کاره

در این کیبورد می توانید هم متن تایپ کنید و هم مجموعه گسترده ای از علائم و حروفی که برای تایپ کردن و جستجو در سایت های مختلف مانند گوگل و یوتیوب نیاز دارید را به راحتی پیدا کنید. تمام این امکانات را می توانید بدون آنکه از برنامه ای که در آن هستید خارج شوید استفاده کنید. 
Simple Keyboard، کیبوردی کم حجم
اگر به دنبال کم حجم ترین کیبورد اندروید هستید این برنامه را دانلود کنید. این کیبورد بدون نسخه ویژه و خرید درون برنامه ای در اختیار کاربر قرار گرفته است . تنها چیزی که از شما می خواهد دسترسی به لرزش تلفن همراه شماست. این برنامه چند پوسته محدود و مجموعه ای از قابلیت های سفارشی سازی دارد که البته بسیار ساده هستند.


کیبورد Ginger این کیبورد از هوش مصنوعی استفاده می کند و با تحلیل متن و یادگیری تمایلات نوشتاری شما به مرور هوشمندتر می شود. این کیبورد با شکلک های متنوع و برچسب ها و استیکرهای خاص، گیف های متحرک و تم های جذاب و حتی بازی هایی که دارد برای طیف وسیعی از افراد با هر نوع علاقه ای مفید خواهد بود. 


کیبورد touchpalاین کیبورد برای اندروید 8 و 9 مناسب است. این کیبورد مانند کیبوردهای قبلی دارای ایموجی و گیف و تم های مختلف است. اما قابلیتی که TouhPal  را از سایر کیبوردها متمایز می کند این است که می تواند موقع نوشتن متن کلمه بعدی شما را حدس بزند و پیشنهادهایی ارائه کند. اغلب نیز همان کلمه ها مورد استفاده شما هستند.


کیبورد al type keyboard

اگر می خواهید کیبورد فارسی خوبی داشته باشید این کیبورد گزینه مناسبی است. این کیبورد بالغ بر هزار تم دارد و امکاناتی مانند پیش بینی خودکار، شخصی سازی، تکمیل خودکار کلمه و انواع ایموجی هاست. می توانید برای 18 روز از نسخه آزمایشی این برنامه استفاده کنید و پس از آن باید برنامه را بخرید. البته می توانید همچنان رایگان از کیبورد استفاده کنید اما برخی از امکانات آن غیرفعال می شود.

ما در این مطلب سعی کردیم بهترین کیبوردها را به شما معرفی کنیم اگر شما نیز به دنبال کیبور خاصی بوده اید و پیشنهادی دارید در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.